TopStar

1. května 2018 11:50

Zpěvák Jakub Ondra skončil ve vězení! Co provedl?

Písničkář Jakub Ondra (23) je známý svým vystupováním v ulicích po celém světě. Povětšinou je v zahraničí oceňován a vychvalován, pro tentokrát ale zpěváka zadržela ve Švýcarsku tamní policie. A není to jen tak, celá situace vypadá dost vážně.

Ve většině zemí se setkává Jakub Ondra s pozitivním ohlasem, dokonce se mu podařilo probojovat do užšího výběru soutěže Eurovize, natočit nový videoklip, vystoupit na jedné z největších událostí ve Švýcarsku či podepsat smlouvu s italským vydavatelstvím. Nynější situací byl proto dost zaskočen. Jakub totiž skončil v cele předběžného zadržení.

Ondra již oplétačky s policií kvůli svému hraní měl, vše se ale vždy obešlo jen pokutou. Pro tentokrát byl ale policií zadržen, nikdo se s ním nebavil, sebrali mu všechny osobní věci a započalo vyšetřování, o kterém by vůbec zpěváka někdo informoval. Zavolat svým příbuzným mohl až další den poté, co si noc odseděl ve vazbě.

‚‚Hrál jsem v Bielu, kde je to zakázáno, jak už teď vím. Bohužel jsem natrefil na špatného policajta, který to nechtěl nechat jen tak být. No, a když po mně chtěl identifikační údaje, zjistil jsem, že jsem si všechny doklady nechal v Bernu,‘‘ okomentoval celou situaci Jakub. Ve Švýcarsku se prý v určitých zónách nesmí veřejně vystupovat,to ale Ondra nevěděl. Policisté, kteří jsou většinou vstřícní se teď přemluvit nenechali a byli neoblomní.

Teď už ale muzikanta pustili a ten se z šoku ještě stále oklepává. ‚‚Musím říct, že to nebyla úplně příjemná zkušenost. A vůbec nechápu, jak mohou kvůli něčemu takovému nechat člověka přes noc v cele,‘‘ dodal.

Sdílejte článek
Štítky zatčení Švýcarsko

Přečtěte si také