TopStar

11. července 2018 11:54

Ilona Blašková

Zpěvák Justin Bieber potvrdil zásnuby

Předevčírem jsme vám oznámili, že se Justin Bieber bude ženit. A včera už to oba oficiálně potvrdili. A teď se uzavírají sázky, kdy to bude!

Fanynky Justina Biebra zažily o víkendu šok, když se z médií dozvěděly, že jejich miláček se zasnoubil s modelkou Hailey Baldwin. Jejich noční můra se ale naplnila až včera, kdy zpěvák zásnuby konečně potvrdil. „Hailey, jsem do tebe strašně zamilovaný. Moje srdce je celé tvé a vždy budeš u mě na prvním místě. Ty jsi láska mého života a s nikým jiným už být nechci. Zasnoubili jsme se sedmý den, sedmého měsíce a číslo sedm je magické a vyjadřuje dokonalost,“ napsal Bieber na sociální síti.

A to byl jasný signál pro sázkové kanceláře. Očekávají, že se Justin bude držet dál sedmiček a svatba tedy bude sedmého. Otázkou ale je, jakého měsíce. S první reakcí od zásnub se podělila už i nastávající nevěsta. „Vůbec nevím, co jsem v životě udělala, že jsem si zasloužila takové štěstí. Ale jsem nesmírně vděčná Bohu, že mi poslal do cesty neuvěřitelného člověka, s kterým budu sdílet svůj život. Žádná slova nedokáží dostatečně vystihnout mou vděčnost,“ reagovala modelka.

A aby nás tyto dvě hrdličky ještě nepřekvapily. Za 27 dní je 7. srpna, a kdo ví. Třeba bude svatba stejně nečekaná jako zásnuby.

Sdílejte článek

Přečtěte si také