TopStar

28. července 2017 08:09

vedran

Zpěvák Justin Bieber srazil autem fotografa

Policie a ambulance. Tak skončilo poslední setkání kanadského zpěváka Justina Bibera s americkými novináři. Ti na něj čekali u jeho luxusního auta. Podle zpěvákova výrazu o nečekaný doprovod nestál, jen nečekal, že svou dodávkou jednoho z fotografů sejme.

„Nechte nám trochu místa,“ žádal Justin Bieber v okamžiku, kdy vylez z auta a šel zkontrolovat stav fotografa, který skončil na zemi.

Z fracka se najednou stal krotký muž, který u novináře setrval až do příjezdu záchranářů a policie. Zranění naštěstí nebyla vážná a zpěvák po domluvě se strážníky místo nehody opustil.

Celý incident se odehrál před kostelem v Beverly Hills, kam zpěvák chodí stále častěji. Podle všeho propadl víře. Vliv letité slávy a obdivu fanynek tak zřejmě způsobilo, že Justin Bieber už tolik o pozornost nestojí a přeje si být spíše neviditelný.

I když je Bieberovi teprve 23 let, v showbyznysu se stal ikonou už ve svých dvanácti letech. Tehdy si poprvé zkusil účast na pěvecké soutěži ve Stratfordu, kde skončil druhý.

Jeho matka zanedlouho poté začala nahrávat videa svého syna na YouTube, aby rodině a svým blízkým umožnila zhlédnutí různých coververzí, např. od umělců jako je Stevie Wonder, Michael Jackson, Chris Brown a podobně. Netrvalo to dlouho a brzy se mu ozvala společnost Rapid Discovery Media, která mu nabídla pomoc s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí na MySpace a YouTube.

První studiovou nahrávku vydal už před osmi lety, tedy v době, kdy mu bylo teprve patnáct let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také