TopStar

22. února 2018 10:37

Ilona Blašková

Zpěvák Martin Maxa údajně čelí trestnímu stíhání

Zpěvák Martin Maxa teď zřejmě hodně lituje, že 11. listopadu loňského roku raději nezůstal doma. Proč? Toho večera měl totiž po svém koncertu v Moravské Třebové údajně fyzicky napadnout dva lidi, za což mu v případě prokázání viny hrozí až tři roky odnětí svobody!

K incidentu, na jehož počátku stálo údajně nedorozumění mezi Martinem Maxou a mladou ženou, mělo dojít v hotelovém pokoji, kde byl zpěvák ubytovaný. Žena měla po potyčce pokoj ve spěchu opustit a hledat útočiště v sousedním. Tam byl v té době ubytovaný osmdesátiletý cizinec. Ten se jí měl zastat. Načež prý Martin Maxa zaútočil jak na muže, tak na ženu.

My jsme se na vývoj zmíněného případu zpěváka ptali poměrně nedávno na vojenském plese v Liberci, kde zrovna vystupoval a prý není co vyšetřovat. V dřívějším rozhovoru Maxa uvedl: „Momentálně je to v rukou policie. Moc dobře nechápu, co vyšetřují, ale je to jejich věc. A nemám se v podstatě ani k čemu vyjadřovat. Myslím, že se to vyšetřuje především proto, že jsem Martin Maxa. Kdybych byl kdokoliv jiný, tak se nic nevyšetřuje a všechno by bylo jinak,“ řekl zpěvák.

Podle našich nejnovějších informací však bylo v incidentu, který se odehrál v Moravské Třebové během svatomartinských slavností, zahájeno trestní stíhání proti šestapadesátiletému muži. Policie nám sdělila následující: „V minulých dnech vyšetřovatel vydal usnesení o zahájení trestního stíhání šestapadesátiletého muže pro přečiny porušování domovní svobody a výtržnictví. V případě prokázání viny před soudem mu hrozí až tři roky odnětí svobody.“

Na skutečnost, že je proti němu zahájeno trestní řízení jsme se zeptali i Martina Maxi. Ten se nám odmítl k tomu vyjadřovat ani nijak komentovat. Věc je i nadále v šetření policie, ale čas možná už brzy ukáže, co se osudné noci po koncertu Martina Maxy stalo.

Sdílejte článek
Štítky Martin Maxa

Přečtěte si také