TopStar

16. října 2018 10:07

Zpěvák Michael Bublé definitivně končí!

Kanadský zpěvák Michael Bublé (43) se před nedávnem sice na hudební pódia po dlouhé pauze vrátil, teď ale odchází navždy. Činí tak kvůli nemocnému synkovi Noahovi, který trpí i přes svůj útlý věk rakovinou jater. Jeho album Love, které vyjde v listopadu, tak bude posledním v jeho kariéře.

Michael Bublé je již pyšným tatínkem dvou synů, čtyřletého Noaha a dvouletého Eliase. Před pár měsíci se mu narodila i krásná dcerka, jejíž jméno se skládá hned ze tří částí - Vida Amber Betty. V jejich rodině ale není vše tak úsměvné jak se může zdát. Staršímu synovi diagnostikovali před dvěma lety rakovinu jater. Chlapec již podstoupil léčbu a po chemoterapii se zdál být v pořádku. Teď se ale zákeřná nemoc vrátila...

Bublé se proto chce věnovat radši rodině a hodlá se úplně odříznout i od všech sociálních sítí. Hvězdný zpěvák italsko-chorvatského původu v rozhovoru pro The Daily Mail zmínil, že na to už „nemá žaludek“.

Zpěvák a trojnásobný vítěz Grammy si dal od hudby během synovy léčby pauzu. Dva roky si fanoušci tedy museli vystačit s jeho starým hudebním materiálem. Není to tak dávno, co se ale Michael na hudební pódia vrátil, vystupuje a veřejnost se těší na novou desku. ‚‚Existují tři důvody, proč jsem chtěl udělat tohle album. Za prvé, pocítil jsem hluboký vděk, hlubší, než mohu vysvětlit, k milionům lidí po celém světě, kteří se za nás modlili a ukázali nám soucit. To mi dalo víru v lidstvo. Za druhé, mám rád hudbu a cítil jsem, že musím pokračovat v odkazu svých hudebních idolů. A za třetí, protože kdyby svět skončil – a jak tak sleduji politické nepokoje v Americe a v Evropě, tak skutečně hrozí, že se všechno rozpadne – nikdy nebyl lepší čas na hudbu. Udělal jsem dokonalou nahrávku a nyní mohu odejít na naprostém vrcholu,‘‘ promluvil o vzniku nové desky Bublé.

Bublé je právem označován za současného Sinatru a snaží se tak veřejnosti alespoň trochu přiblížit krásy jazzu. Zpěvák slavil v roce 2005 celosvětový komerční úspěch s albem It's Time a jeho album z roku 2007, Call Me Irresponsible, mělo úspěch ještě větší. Dosud prodal po celém světě více než 20 milionů desek


Přečtěte si také