TopStar

6. března 2018 12:16

Ilona Blašková

Zpěvák Pavel Calta oslavil 5. let na hudební scéně

Zpěvák Pavel Callta nedávno oslavil 29. narozeniny a k tomu 5. narozeniny na hudební scéně. A když máte svoji práci rádi, nebo ji berete jako svůj koníček, důvod k oslavám se vždy najde! A jedna taková párty probíhala ve velkém Lucernovském stylu!

Za posledních pět let se Pavlovi obrátil život o 360 stupňů. Téměř z neznámého sympaťáka se stal idol dívčích srdcí. „Za těch 5 let se událo to, že jsem už bez rodičů, takže jsem nějak otřepával a naučil jsem se žít bez nich, ale myslím si, že jsem z toho nejhorší jako venku. Takže určitě takový posun i psychický," prozradil Pavel. Jako rituál před koncertem si Pavel často zpívá písničku věnovanou právě jeho mamince.

Svými smyslnými songy tak dostal celou Lucernu, kde se na podiu vystřídala i řada hostů. „Já si myslím, že on je takový milý kluk a já mu to strašně věřím. Je podobně starý a pro mě je to takový miloučký interpret,“ řekl člen z kapely Mirai.

A i letošní rok Pavlovi přináší mnoho nového. Právě plánuje stěhování a před pár dny mu vyšel nový videoklip k písničce “Doteky“. „Já jsem měl dlouhou dobu vztah, asi osm let. Už od střední školy. A ten song reflektuje náš vztah. Že vlastně doteď se máme hrozně rádi, ale na druhou stranu víme, že už to prostě nejde vztahově," řekl zpěvák. A tak na svoji vyvolenou stále čeká, před nedávnem totiž jeden vztah ukončil.

Pavel odjel načerpat energii a novou sílu na pohádkové Maledivy. To vše před kolotočem než v květnu vydá nové album.

Sdílejte článek

Přečtěte si také