TopStar

31. července 2017 09:35

vedran

Zpěvák Richard Krajčo je potřetí ženatý, vzal si Karin Babickou

Zpěvák Richard Krajčo se už potřetí oženil. Ve čtvrtek si řekl ano s přítelkyní Karin. Pár se snažil svatbu utajit, což se jim nakonec povedlo, a s veselkou se pochlubila až o den později sama novomanželka. Zprávu zveřejnila na sociální síti.

Před několika měsíci si zpěvák Richard Krajčo a nyní už Karin Krajčo Babinská nacvičili svatbu ve videoklipu Šňůry. Ten tehdy končil titulkem „Pokračování příště“. A jejich „Příště“ se odehrálo už naostro.

„Nemohla jsem to sem napsat už včera, protože jsme se trochu obávali, aby se to nerozkřiklo dříve, než bude po všem. Abychom si vše užili přesně tak, jak jsme si naplánovali,“ uvedla na sociální síti Karin Krajčo Babinská, která tak potvrdila, že se s frontmanem kapely Kryštof skutečně vzali.

„Děkujeme všem zúčastněným, kamarádům a přátelům za nezapomenutelnou párty. Milujeme vás,“ dodal pak samotný Richard Krajčo.

Novomanželé se dali dohromady před čtyřmi lety. A zatímco pro Karin se jednalo o první svatbu, Krajčo se k tomuto kroku odhodlal už potřetí – jeho první ženou byla Iva Frühlingová, tou druhou Martina Poulíčková, s níž má dva syny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také