TopStar

25. června 2018 10:00

Ilona Blašková

Zpěvák Tomáš Savka bude otcem! Jeho o dvanáct let starší žena čeká čtvrté dítě!

Muzikálový zpěvák Tomáš Savka (34) čeká se svou manželkou, baletkou Zuzanou (46) svého prvního potomka. A ta je už zkušenou maminkou!

Pár se dal dohromady během zkoušek v divadle Kalich, kde společně vystupovali. Svůj vztah ale tajili, protože Zuzana byla vdaná. Jejím manželem byl baletní mistr Jiří Pokorný, se kterým má tři syny . Tomu nejstaršímu je už 25 let!

Divadlo to sice oznámí až v pátek, ale dobrých zpráv není nikdy dost a nač čekat dalších 48 hodin. Vězte, že Tomáš si...

Posted by Tomáš Savka on Wednesday, January 20, 2016

Elegantní pár na Tháliích ;) /foto:super.cz

Posted by Tomáš Savka on Sunday, March 27, 2016

Jejich vztahu nikdo moc šance nedával. Přesto se Zuzana rozvedla a potřetí se provdala za Tomáše. Dlouho se snažili o miminko, až se nakonec zadařilo! Bývalá baletka Národního divadla je už v osmém měsíci! „Přátelé, komu jsem to ještě neřekl, čekáme s mojí ženou Zuzanou Savkovou miminko - holčičku. Držte nám palce. Má se narodit skoro na mé narozeniny,“ napsal zpěvák na sociální síti.

Posted by Tomáš Savka on Friday, November 6, 2015

Přátelé, komu jsem to ještě neřekl, čekáme s mojí ženou Zuzana Savková miminko, holčičku. Držte nám palce, má se narodit skoro na mé narozky!!! Hezké léto všem. Tom.

Posted by Tomáš Savka on Thursday, June 21, 2018

Sdílejte článek

Přečtěte si také