TopStar

14. února 2018 10:52

Ilona Blašková

Zpěvák Viktor Dyk leží ve velmi špatném stavu na jednotce intenzivní péče

Zpěvák Viktor Dyk teď leží ve velmi špatném stavu v nemocnici. A to rovnou na jednotce intenzivní péče. Údajně spadl doma ze schodů. Jen tři dny před svými devětačtyřicátými narozeninami, které měl oslavit v sobotu. Zjišťovali jsme podrobnosti.

Když Viktor Dyk nedorazil na zkoušku muzikálu Shrek, bylo to jeho kolegům a režisérovi divné. Absence nemívá. Brzy se dozvěděli, proč.

„Měl úraz, při kterém si zlomil žebra. To znamená, že nemůže dýchat. A tedy zvládnout roli, když leze po kolenou a zpívá. Je tady druhá alternace a Viktor v okamžiku, kdy bude v pořádku, tak na něho rádi počkáme,“ prozradil režisér Roman Štolpa.

Herečka Radka Pavlovčinová netuší, co se mu stalo. Dostala se k ní jen informace, že propadl nějakým starým schodištěm. Má fraktury žeber i čelisti a vypadá to docela dost vážně. Údajně leží na JIPce. „Musí to být hrozné, to bych opravdu zažít nechtěla. Viktor už zkoušel. Měsíc korepetujeme a ty jeho písničky zrovna nejsou lehké. Musíme držet palce a snad naskočí,“ vyjádřila se zpěvačka Hanka Křížková. Zpěvák Ondřej Bábor nám sdělil, že je na tom Dyk už lépe a není v ohrožení života.

Podle zpěvákovy manažerky Jany Bokové není pravda, že byl Viktor Dyk po převezení do nemocnice uveden do umělého spánku, jak o tom některá média informovala. O kómatu neví nic ani Ivana Jirešová, Dykova exmanželka, která se o neštěstí dozvěděla v Dolomitech. Tam tráví jarní prázdniny své dcery. Podle Dykovy manažerky je pravda, že má zlomená žebra a to nejen dvě ale asi pět. Není ale pravda, že má zlomenou čelist. Každopádně je po pádu hodně potlučený. Dyk je však stabilizovaný a čekají ho další vyšetření.

Na jednotce intenzivní péče se Viktor Dyk zotavuje a prý si tam ještě dlouho poleží. Jeho kolegové jen doufají, že se nebude muset rozloučit s rolí lorda Farquala v muzikálu Shrek.

Autoři: Andrea Ježková, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také