TopStar

1. června 2018 10:00

Ilona Blašková

Zpověď herečky Vlastiny Kounické Svátkové

Máme pocit ze svého okolí, že je teď poslední dobou daleko víc populární Instagram, než cokoliv jiného. Což teda chápeme. A jestli někdo patří mezi naše oblíbence, pak je to určitě krásná herečka Vlastina Kounická Svátková. A to ne proto, že tam dává bezesporu krásné fotky, ale pro ty její statusy, které pod nimi píše. Vlastina má za sebou také spoustu kotrmelců. Ale patří mezi ty, kteří si z toho dokázali něco vzít, než aby se měsíce litovali.

Nejenom oči jsou okna do duše. Pro herečku a spisovatelku Vlastinu Kounickou Svátkovou to je i její Instagram. I tam je hodně svá. Fotky bez make-upu, denní shon, najdete tam vše. Přejídání, hladovění a urputné cvičení. V tomto kolotoči byla herečka sedm let. A i s touto zkušeností se rozhodla, že se svěří. „Je to náročné, když se člověk snaží být autentický a snaží se být otevřený vůči ostatním lidem. A je to kontraproduktivní, že zrovna ty bulvární média se toho přesně chytnou, aniž by zavolali, abych se k tomu mohla vyjádřit a měla ten prostor. Bere to chuť ty věci sdílet,“ řekla herečka.

Ta více sdílející je v manželství určitě Vlastina. Manžel se s tím sem tam musí vypořádat. „Můj muž je absolutně introvertní. Tedy on není introvertní jako osobnost, ale nerad nechává nahlédnout do našeho soukromí. Vždycky se musíme domluvit a najít nějaké řešení,“ prozradila Vlastina.

Vlastina je trochu chameleon v ženské kůži. Bývalá modelka, co se rozhodla, že bude studovat pedagogickou školu. Na chvíli se živila jako novinářka a teď, se kromě své třetí knihy vrhla i do navrhování šperků. Do toho ji trochu namočila vlastní svatba. Když se s budoucím mužem snažili najít nějaké prstýnky. Hereččinou vášní je také móda. Ráda kombinuje české návrháře i vintage styl. „Mě vždycky bavila móda. Naučila mě to maminka. A teď jsem si to začala fakt užívat a neřešit, jestli se ušpiním, nebo když nikam nejdu, vezmu si vytahané tričko a džíny,“ řekla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také