TopStar

19. června 2015 15:13

Lucie Průchová

ZPRÁVA PRO FANYNKY: Člen skupiny One Direction je právě v Čechách! Co tu dělá?

Jeden ze členů skupiny One Direction, Louis Tomlinson, zavítal do České republiky kvůli fotbalu. Fanynky jsou ve střehu, nic jim neunikne.

Tato popová hvězda následovala takové celebrity, jako jsou třeba Elton John a Delia Smith a stala se majitelem fotbalového klubu. Tomlinson koupil třetiligový klub Doncaster Rovers. Zřejmě jim jejich zpívání dobře vynáší.

Louis v Doncasteru vyrůstal, fotbal miluje a často si ho i sám zahraje. Například na nějaké charitativní akci. Nyní se objevil i v Čechách, přímo v Uherském Hradišti, kde hrála Anglie proti Portugalsku na mistrovství Evropy do 21 let. Zápas skončil 0:1. Což ho určitě nepotěšilo.

Asi si udělal výlet, aby zapomněl na své nelehké období, plné velikých změn. Po odchodu Zayna Malika z One Direction, s kterým trávil nejvíce času a byli dobří kamarádi, zažil další ztrátu a bolestnou událost: Po čtyřech letech se rozešel s přítelkyní, i když to byla zřejmě jeho chyba. Během turné v Asii se totiž v bulvárních plátcích objevila informace (ještě před oficiálním rozchodem), že byl k ránu viděn v hotelovém bazénu, jak se líbá s neznámou slečnou.

Momentálně se oddává bujarým večírkům, vymetá londýnské kluby a každou chvíli se někde ukáže s mladou slečnou – pokaždé s jinou. Nedávno se objevily informace, že si to rozdával na hotelovém pokoji se třemi dívkami najednou. Slušný grupáček!

Dneska by měl být na koncertě v Norsku, ale podle Twitteru ještě neopustil se svými kumpány Prahu.

Patří mezi floutky, kteří rádi utrácejí své „těžce“ vydělané prachy a nemá moc vstřícnou a milou povahu. Je nafoukaný a často dost nepříjemný.

Sdílejte článek
Štítky Elton John fotbal One Direction

Přečtěte si také