TopStar

7. září 2017 12:02

Jiří Kubeš

Zprávy z pevnosti Boyard! Sexy moderátor se musel svléknout!

Roman Šebrle v Boyardu

Místo obleku a kravaty jen těsné plavky! Zatímco při Zprávách na Primě musí před kamerou  moderátor Roman Šebrle své tělo a svaly halit, v pevnosti Boyard se toho nebojí. Na scénu nastoupí jako kapitán v plné parádě jen v černých elastických miniplavkách.

„Jsme nezastavitelní.“ Zní z hvězdného týmu, který se v pátek ve 20:15 na Primě vydá za pokladem pevnosti Boyard! Tahouny týmu se tentokrát stali Roman Šebrle, moderátor Zpráv na Primě a Michal Kavalčík, který reprezentuje oblíbené Divošky.

Tvůrci hry si pro celý tým tentokrát připravili opravdu obtížné úkoly. Pánové včetně Lumíra Olšovského budou podrobeni fyzicky náročným překážkám. Dámy, a to Zuzana Hejnová a Annička Slováčková, budou čelit doslova svým nočním můrám.

Tahákem je ale rozhodně sexy moderátor Roman Šebrle, který se bude muset kvůli některému z úkolů svléknout. „Je Šebrlátko je nahej!“. rozplývá se herec Lumír Olšovský. „To je vsuvka pro divačky TV Prima, takže můžeme být takhle chvíli,“ směje se moderátor Pevnosti Boyard Libor Bouček.

Romanovi nezbývá nic jiného než se několik vteřin před kamerou ukázat a pak už raději říká, že to stačilo.Musí totiž už kvůli časomíře začít plnit úkol v pevnosti, ve kterém se bude potápět v temných kobkách a sklepení pevnosti.

Jak tohle dopadne? Uvidíte už v pátek 8. září ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek