TopStar

6. července 2018 13:06

Ilona Blašková

Zraněná herečka Tereza Brodská se připravuje na soud. Požaduje bolestné!

Kvůli zranění, ke kterému přišla v jednom holešovickém podniku, je už šest týdnů upoutána na lůžku a přichází o kšefty! A tak se rozhodla požadovat finanční náhradu!

Tereza byla jednou z gratulantek na narozeninové oslavě firmy s luxusním nádobím. „V momentě, kdy jsem se chystala jít popřát na pódium kamarádovi k jeho firemnímu jubileu, šlápla jsem do osmdesáticentimetrové díry mezi pódiem a schodem. Jen jsem vyjekla bolestí. Byla tam tma a nechápu, jak nějaký podnik může toto místo neoznačit reflexní páskou,“ pronesla tehdy bezprostředně po tom, co se zranila.

Jenže ale nemohla tušit, že to bude tak vážné. Naštípla si kost a přetrhala vazy v kotníku. A také nastaly komplikace. Hematom se jí zanítil a proto bylo nutné herečku hospitalizovat. Po šesti týdnech ji sundali ortézu a čeká ji dlouhá rehabilitace.

Hned druhý den, co se Tereza zranila, měla začít natáčet jeden z nekonečných seriálů. Avšak musela jeho natáčení a veškerou další práci zrušit a tím přišla o velké peníze. Nikdo se však jménem podniku neomluvil. Herečka tak zahájila právní kroky a bude požadovat finanční náhradu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také