TopStar

10. července 2018 10:07

Zranění Evy Decastelo. Co se jí stalo?

V současnosti se rozmohla zranění slavných na dovolené. Po Tamaře Klusové přišla řada na Evu Decastelo. Ta si chtěla užít klidného pobytu u moře, ovšem štěstí jí nepřálo a místo klidu v duši získala leda zlomený prst na noze. Přejeme brzké zotavení.

Herečka Eva Decastelo se s celou svou rodinkou vydala na dovolenou do přístavního městečka Hersonissos v Řecku. Nečekala ale, že ji potká tak strastiplná cesta k vytouženému odpočinku. Eva si neměla kam lehnout a tím vlastně její trápení začalo. ‚‚Víte, co nesnáším, když jedu někam k moři, nebo někam na koupání? Že si spousta idiotů, když jde ráno na snídani, zablokuje lehátka tak, že si tam prostě hodí ručník, pak přijde až třeba za pět hodin,‘‘ napsala rozzuřeně na svém Instagramu.

Poté, co konečně nějaké to lehátko našla a zdálo se, že problém je zažehnán, přišel okamžitě další. ‚‚Tak jo, to chceš. Zlomený prst na noze. A jak? Při vstávání z lehátka u moře! Darwin by měl radost,‘‘ okomentovala situaci. Jak se ale zdá, Eva bere celou dovolenou s humorem.

Tak jo. To chceš. Zlomený prst na noze! A jak? Při vstávání z lehátka u moře! Darwin by měl radost😂😂😂😂

Posted by Eva Decastelo on Saturday, July 7, 2018

Na téhle dovolené si už kráska asi nezaplave. Když se chtěla vydat plavat, zplakala nad výdělkem. Prst ji totiž bolel tak, že nemohla pořádně ani chodit, natož si jít užívat ve vlnách. Když se tedy celá rodina vydala koupat, Eva zůstala bezmocně v hotelovém pokoji. Snad se tedy další dovolená vydaří.

Posted by Eva Decastelo on Monday, August 14, 2017

Sdílejte článek
Štítky zranění Eva Decastelo dovolená

Přečtěte si také