TopStar

23. března 2018 09:45

Zrzavá kráska Debbi se stala zpěvačkou roku!

Ačkoli už jednu cenu Anděl vyhrála, není překvapením, že by ocenila zpěvačka Debbi (24) i nějakou další. A podařilo se! Na hudebních cenách byla označena za nejlepší interpretku roku a její ocenění tedy přivítalo dvojče. Ale i v soukromí se dívce daří. Na předávání představila přítele a dvojice zamilovaně vrkala.

‚‚Bude mít čestné místo vedle toho prvního na parapetu u okna, aby měl dobrý výhled, a aby byl vidět i on, samozřejmě,‘‘ nechala se nadšená dívka slyšet čerstvě po předávání. ‚‚Ráda poslouchám Lenny, baví mě ty anglické texty, ale ráda mám i Ewu Farnou, protože má nádherný hlas,‘‘ zmínila Debbi zároveň, ačkoli svou oblíbenou interpretku porazila.

Předávání, které proběhlo ve Foru Karlín, strávila dívka po boku svého přítele a vypadala šťastně zamilovaná. Ten byl ale z mediální pozornosti poněkud nervozní a velmi záhy z ceremonie zmizel. ‚‚Hned zmizel, takže asi tak. Moc to nemusí,‘‘ se smíchem Debbi poznamenala.

O svém příteli říká, že je její motivací, a ačkoli dělají zcela rozlišný druh profese, vede zpěvačku k tendenci stálého růstu a je jejím světlem, když sem tam přichází období tmy. Zanedlouho snad Debbi odjede na dovolenou, kterou plánovala už na konci loňského roku, ale kvůli pracovnímu vytížení se jí stále nedařilo plán realizovat. Snad se tedy i na jejích sociálních sítích objeví nějaké fotografie s novým přítelem, kterého dívka zatím celkem úspěšně skrývá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také