TopStar

10. dubna 2018 09:30

Zuzana Belohorcová po boku slavného miliardáře! Prý Slovenka vypadá jako chlap

S miliardářem Gianlucou Vacchim (50) chce fotku nejedna fanynka. A nechat se na něco pozvat rovněž. Bývalé moderátorce Zuzaně Belohorcové (42) se podařilo hned obojí, a jak na společné fotce zářila. Potetovaného dědečka si blondýna ulovila na jedné z pláží v Miami. Místo obdivu fanynek si však vysloužila komentáře, že prý vypadá jako chlap.

Gianluca Vacchi je italská varianta Dana Bilzeriana. Má miliony sledujících na svých sociálních sítích, ženy střídá častěji, než spodní prádlo a miliony hýří všude možně. Jeho život je jedna velká párty a Gianluca nemá na práci nic víc, než nákupy a podporu svého sociálního statusu.

‚‚On je tak super chlap,“ rozplývala se na svém Instagramu bývalá moderátorka, která nadšeně vychvalovala svého idola. Společná fotka nadchla i její fanynky, které Belohorcovou sledují. "Dobrý úlovek! Závidím! Ty jeho bílé plavky miluju! Příště video i s tanečníkem!" Našli se ale i jedinci, kteří Zuzanu zkritizovali, že prý někdejší sexbomba vypadá podobně jako Vacchi. No, posuďte sami.

Narozdíl od Vacchiho je Belohorcová zodpovědnější. Má dvě dítka a vychovává je jako polygloty - její starší dcera Salma ovládá plynule angličtinu a teď se učí španělštinu. Slovenština a čeština jsou jejími dalšími mateřskými jazyky. Syn Nevio je ale šikovný taky. Belohorcová nejednou přiznala, že její děti jsou na tom s jazyky zkrátka lépe.


Přečtěte si také