TopStar

27. března 2018 12:00

Zuzana Belohorcová se toho nebojí! Pro tentokrát se nafotila úplně nahá

Že se Zuzana Belohorcová (42) ráda odhaluje není žádná novinka. Teď to ale pořádně přepískla a ukázala se úplně nahá. Jediné, co spasilo její reputaci bylo, že její nahé tělo je vidět jen v zrcadlovém odrazu a z dálky ani moc není vidět. No, posuďte sami!

Za velkou louží žije Zuzana Belohorcová už 8 let. Fanoušci v Čechách i na Slovensku na ni ale nezapomínají. Není to tak dávno, co nafotila bývalá moderátorka zatraceně sexy fotky v plavkách a předvedla tak chirurgicky upravené poprsí i perfektně vypracované křivky, teď se předvedla úplně nahá. Není to ale jen tak, dvojnásobná maminka se pořádně potí den co den ve fitku.

Na nové fotce mohou fanoušci vidět v odrazu zrcadla Zuzaninu postavu z profilu. Ňadra zakryla moderátorka hvězdičkami, ale pozadí se vystavit nebála. ‚‚Dobré ráno, světe. Jedna ranní, koupelnová s bordelem na hlavě. Mějte všichni krásný, pohodový den a nezapomínejte se usmívat,‘‘ napsala k ranní žhavé fotografii Belohorcová.

Svá dítka vychovává kráska jako polygloty - její starší dcera Salma ovládá plynule angličtinu a teď se přesměrovává na španělštinu. Slovenština a čeština jsou jejími dalšími mateřskými jazyky. Syn Nevio je ale šikovný taky. Belohorcová nejednou přiznala, že její děti jsou na tom s jazyky zkrátka lépe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také