TopStar

25. července 2018 11:30

Ilona Blašková

Zuzana Belohorcová šla opět pod kudlu! Tentokrát ale nešlo o operaci prsou

Zuzana Belohorcová šla opět pod kudlu! Tentokrát ale nešlo o operaci prsou

Zuzaně Belohorcové byla tříselní kýla diagnostikovaná už před čtyřmi lety. „Když jsem porodila mého syna, moje gynekoložka zjistila, že mám nějaký spletenec žil. Loni jsme zjistili, že to nebude spletenec žil, ale kýla. Už čtyři roky jsem s tím žila, ale samozřejmě trošku mě to omezovalo. Pobolívalo mě to a při větší namaze jsem to cítila,“ řekla Zuzka. „Mělo by se to operovat preventivně, aby se předešlo takzvanému uskřinutí. Což je náhlá příhoda břišní. Je to závažný stav, a je pak potřeba urgentní operace,“ prozradil ošetřující lékař.

Modelka ale operaci stále odkládala. Loni musela pak místo kýly podstoupit akutnější operaci prsou a tak to muselo počkat na letošek, protože pod kudlu chodí Zuzana zásadně v létě, které tráví v Čechách a na Slovensku. „To riziko tam bylo, ale doufala jsem, že to vydrží do toho léta. Češi a Slováci si neuvědomují, že mají neskutečnou zdravotní péči za relativně slušné peníze. V Americe je také na vysoké úrovni, ale patřičně si to zaplatíte,“ řekla Zuzana.

Operace proběhla bez komplikací. Nervům před narkózou se ale Zuzka neubránila. „Když jsem byla na tom sále, tak jsem si říkala: Doufám, že to dobře dopadne a že se vrátím k dětem. A ještě mi dcera volala těsně před operací a říkala: Doufáme, že se ti nic nestane. Už se na tebe těšíme,“ prozradila. Zuzana odešla domů hned druhý den po operaci. Kontrola proběhla také v pořádku a tak může za týden v klidu odjet zpátky domu na Floridu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také