TopStar

23. února 2018 09:00

Zuzana Belohorcová vyměnila vlast za Miami, teď se sluní a ukazuje své přednosti

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (41) je dvojnásobnou maminkou. To jí ale nebrání vyhřívat a prezentovat své výstavní tělíčko na plážích. V Miami, kde momentálně se svými dětmi a mužem Vlastou žije, navštěvuje Zuzana pravidelně fitko a je to vidět!

Po čtyřicítce vypadá Belohorcová fantasticky, a tak není důvod to skrývat. Moderátorka se na svých sociálních sítích chlubí jednou fotkou za druhou a fanoušci jí zvedají sebevědomí svými pochvalnými komentáři. Není to ale jen tak, maminka se pořádně potí den co den ve fitku.

Je to už 8 let, co žije Zuzana s rodinou v USA a návrat zatím rozhodně neplánuje. Prázdniny si v Čechách ale každoročně ráda udělá a ukáže dětem i klasický venkovský život, který v Americe moc k zahlédnutí není.

Svá dítka vychovává kráska jako polygloty - její starší dcera Salma ovládá plynule angličtinu a teď se přesměrovává na španělštinu. Slovenština a čeština jsou jejími dalšími mateřskými jazyky. Syn Nevio je ale šikovný taky. Belohorcová nejednou přiznala, že její děti jsou na tom s jazyky zkrátka lépe.

A co se popularity týče - v Americe Zuzana zapadá do davu těch ‚‚normálních‘‘. Tvrdí, že se nestává, aby ji či jejího muže někam pustili tzv. na xicht, což neplatí pro Česko a Slovensko. Ve své vlasti má kráska i s rodinou zkrátka dveře otevřené.

Sdílejte článek

Přečtěte si také