TopStar

2. března 2018 00:05

Zvláštní pouliční styl Sarah Jessicy Parker. Co na něj říkáte?

Hvězda seriálu ‚‚Sex ve městě‘‘ už vítá jaro. Je to znát z jejího nejnovějšího outfitu v podobě růžových květovaných šatů, růžových nadkolenek a saténových bot stejné barvy. Vše doladilo modré sako a herečka tak rozpoutala válku mezi svými fanoušky, kteří se hádají, zda vypadá Sarah dobře nebo nevkusně.

Celý svůj look doladila herečka hnědým batohem - doplňkem, který v poslední době mezi módními guru letí. Mnohé hvězdy filmových pláten i pódií začaly vyměňovat své luxusní kabelky a psaníčka právě za batohy tohoto stylu. Třešničkou na dortu se stal masivní zlatý náramek, který udělal z celého outfitu luxusní podobu.

V tomto outfitu se hvězda vydala na natáčení televizní show oblíbeného amerického moderátora a komika Setha Meyerse. Tam si fanoušci mohli prohlédnout hereččin look detailněji. Pod sakem Sarah se skrýval hluboký dekolt, který ale nepůsobil ani špetku vyzývavě. Hvězda tak již po několikáté dokázala, že patří mezi módní ikony Hollywoodu. Souhlasíte?

Připomeňme si, že už nějakou dobu panuje mezi dvěma hlavními protagonistkami seriálu ‚‚Sex ve městě‘‘ mediální válka. Nejen, že Kim Cattrall o své kolegyni nemluví na veřejnosti zrovna nejlépe, seriálová Carrie Bradshaw je oproti své seriálové kamarádce také rozhodnuta v natáčení seriálu pokračovat. Parker totiž ví, že svoje fanoušky si musí hýčkat. Cattrall si těmito řečmi zasadila právě u svých fanoušků vroubek a ti jsou teď vzteklí, že je prý Kim arogantní. Také herečce přisuzují hvězdnou nemoc a zbytečně nadsazené požadavky.

Na tato obvinění Kim ostře reagovala a nechala se slyšet, že za vše může herecký tým seriálu a především Sarah Jessica Parker, která by měla být příjemnější k ostatním a pokornější. Také se herečka svěřila, že kamarádkami hvězdná čtyřka rozhodně nebyla.


Přečtěte si také