Showbyznys

18. července 2014 18:00

Lenka Zajícová

Kdo s koho? Dvě ryšavé krásky se setkaly ve filmu Zejtra Napořád. Která zrzka je více sexy?

Zmiňovaný snímek Zejtra Napořád můžete sledovat v neděli ve 20. 15 na Primě. My jsme se rozhodli pro vás porovnat dvě okouzlující herečky, které se při natáčení střetly.

Vica Kerekes v drtivé většině hraje milenky a potvory. Je smyslná a velice populární. Sex-appeal z ní vyloženě odkapává, a to nejen na filmovém plátně, ale i mimo něj. Její bohémský styl se herečče občas pořádně vymkne z rukou. Výsledek je pak neupravená herečka připomínající intelektuály apatické vůči všemu, co je momentálně in. Tento styl už neletí.

Lenka Vacvalová je v roce premiéry filmu Zejtra napořád (r. 2014) na kinematografické scéně nováčkem. Ve zmiňovaném snímku ztvárnila rebelku. Role milenky by jí zcela určitě také sedla jako ušitá. I jí byla do vínku dána pořádná dávka sex-appealu. Na rozdíl od své kolegyně ale není tak vyzývavá a vždy působí decentně. Je více ctižádostivá, a to se počítá.

Co se týče stylu, Lenka Vacvalová zaručeně vede. Obléká se opravdu famózně. Stylově, elegantně a vždy vypadá jako porcelánová panenka. Vica sahá po ležérní garderobě, která se jí občas vymkne z rukou. Lenka naopak vypadá vždy perfektně. Přestože máme Vicu Kerekes rádi, domníváme se, že Lenka Vacvalová jí bude brzy šlapat na paty.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také