Prima Style

16. října 2014 13:04

Lucie Průchová

Móda: Co musíte mít! 10 věcí, které nikdy nevyjdou z módy

Móda: Co musíte mít! 10 věcí, které nikdy nevyjdou z módy

Farrah Fawcett

Milujeme široké kalhoty s vysokým pasem a nikdy se jich nevzdáme. Skvěle lichotí naší postavě a skryjí drobné nedostatky, které mrkváče zdůrazňují o sto šest.

Brigitte Bardot

Potřebujete dávku neotřelého stylu? Sáhněte po klobouku, který mírně spadá do čela. Brigitte Bardot o tom ví své.

Michelle Pfeiffer

O tom, že je mikádo nesmrtelné, vám asi nemusíme nic říkat. Stačí se podívat na jednu z nejslavnějších módních ikon dnešla Annu Wintour. Skvěle ho nosila i Michelle Pfeiffer na konci 70. let.

Princezna Diana

Dámy s těmito pokrývkami hlavy jsou vždy elegantní a automaticky evokují luxus vyšších vrstev. Klobouky přežily všechny vlny módních trendů, protože na akcích, jako jsou koňské dostihy, nesmějí chybět.

Gwyneth Paltrow

Sako, dobře padnoucí sako je klasika, která nestárne. Vždy dodá řádnou dávku elegance: snadno a rychle.

Jennie Garth, Shannen Doherty a Tori Spelling

Červená rtěnka je a vždy byla nutností. Věděli jste, že v době ekonomických krizí se zvyšuje prodej rtěnek? Ženy se údajně cítí s červenou rtěnkou silnější a mocnější.

Carrie Bradshaw

Šperky, které jsou jen a jen pro vás. Stejně tak jako náhrdelník, který zdobil Carrie. Vsaďte na něco, co bude patřit jen vám. Je to snadný krok k individuálnímu vzhledu pro ty, které nechtějí splývat s davem.

Halle Berry

V 80. letech byly obří, v 90. letech ještě větší! Nyní se vracíme k decentnějšímu stylu, ale kruhové náušnice nás zdobí neustále. A je to dobře.

Kate

Kozačky ke kolenům. Můžete je nosit k šatům i ke kalhotám. Jsou hřejivé a zároveň sexy. Double bonus!

Michelle Obama

Zavinovací šaty. Jejich matkou je návrhářka Diane Von Fürstenberg , která je prodává od roku 1974. Co dodat, jsou šik, jsou lichotivé a vždy elegantní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také