Prima Style

20. října 2014 18:10

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Agáta je za dámu a není to tragické. Bravo

MÓDNÍ POLICIE: Agáta je za dámu a není to tragické. Bravo

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Agáta je za lady a není to tragické. Bravo

Agáta se tentokrát vybarvila. Barvy podzimu jí sednou. Na moderátorce je příjemné, že experimentuje s elegantní módou a přestává nosit oděvy, do kterých se oblékají školou povinné šestnáctky, které svůj módní styl neúspěšně hledají. Pokus o šik outfit skoro vyšel. Jediné, co bych zde vytkla, je materiál evokující broušenou kůži a barva. Je příliš fádní. Naopak make-up by mohl být střídmější. Agáta sice tápe, ale model berme tak, že se moderátorka odrazila od módního dna.

.

Anife, tohle je opět módní dno

Anife Vyskočilová nepřestává šokovat. Její model připomíná úbor hodný spartakiády. Elasťáky jsou naprosto tragické, Anife by si měla uvědomit, že některé postavy by se do lesklých elasťáků soukat neměly. N.I.K.D.Y. Především pak v kombinaci s klasickým sakem. Zajímalo by mě, kde se Anife inspiruje. Hádám, že je to „módní“ sekce nákupního letáku obchodní sítě Billa.

Jara zklamal kadeřník

Módní styl tohoto hudebníka je jednoduchý a zároveň zajímavý. Tričko Religion je pěkné, trochu mu ho závidím. Přestože je top díky rafinovaným průstřihům velice výrazný, kombinace s tmavým denimem je jednoduchá a stravitelná. Jarovi musím vytknout účes, blonďaté hnízdo působí komicky. Vypadá jako drdůlek slečny chystající se poprvé do tanečních.

Sdílejte článek

Přečtěte si také