Prima Style

21. listopadu 2014 23:07

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Aleši, je z tebe dročkař?

MÓDNÍ POLICIE: Aleši, je z tebe dročkař?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Aleši, je z tebe dročkař?

Aleš Háma, s cigaretou v ruce, se snaží navodit dojem, že nad tím, co si obléká, vůbec nepřemýšlí. Výsledek pak dopadá tak, že působíte jako chaotická a nezdařilá kombinace ležérního Francouze, vášnivého Itala a pražského taxikáře. Bohužel jeho styl pražského dročkaře výrazně dominuje. Jediné, za co dám dneska palec nahoru je účes. Dokonale pružná lokna v půli čela a la Travolta je věru okouzlující. Kdyby Háma zvolil tmavší odstín kalhot, byl by jeho model mnohem úspěšnější.

Ivano, tohle je průměr

Domnívám se, že Olga Lounová by se spíš naučila krájet máslo nožem, než se obléci relativně dobře. Její modely jsou vždy dokonalým odrazem toho, že mnoho českých celebrit se oblékat prostě neumí. Jak je známo, Olga se sama považuje za rebelku, toto přesvědčení se má odrazit i ve volbě její garderoby. V tomto případě se ale Olga plete. Její model je pouhým pokusem o zviditelnění, který nevyšel. Olga se pohybuje již delší dobu na dně módního pekla. Rádoby rockový outfit sám o sobě vypadá velice lacině díky absurdní napodobenině kůže. Její obuv ve mě vyvolává sebevražedné sklony. Takové zlaté detaily se hodí na krky seladonů zdobících bulharské pláže. V kombinaci s něžným topem bílé barvy vypadají tyto doplňky příliš agresivně. Olgo, rozmysli se. Chceš být za nespoutanou rebelku nebo nenapravitelnou romantičkou? Uvědom si, že nemůžes kopat za dva týmy.

Výjimečně krásná žena zahalená do rafinované elegance

Jitka Schneiderová zcela určitě patří mezi naše nejkrásnější herečky. Svůj půvab podtrhla výjimečným modelem, který z ní vytváří nepřehlédnutelnou a zajímavou ženu. Tmavé doplňky nenásilně tlumí výraznou záplavu rudé, a dodávají tak modelu sympatickou rovnováhu. Musím pochválit i fakt, že herečka nepodcenila úpravu vlasů a make-upu. Bravo!

Sdílejte článek

Přečtěte si také