Prima Style

12. září 2014 03:05

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Alice, minimalismus ti sluší

MÓDNÍ POLICIE: Alice, minimalismus ti sluší

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Alice zabodovala!

Alice Bendová zabodovala. Na módní událost roku se vydala v moderním outfitu, který byl sexy, ležérní, ale zároveň dostatečně stylový, aby uspokojil náročné oko módních expertů. Psaníčko metalického tónu vytváří skvělý kontrast k černým šatům. Lodičky by mohly být zajímavější, ale tento krok vedle se Alici snadno odpustí. Make-up i úprava vlasů je na jedničku.

Jedna lepší než druhá...

Bára Nesvadbová tentokrát vyvedla svoji dceru. Outfity obou dam jsou sympatické, ale dcera tentokrát svoji matku s přehledem zastínila. Její model je dívčí, jemný a zároveň trendy. Skvěle odpovídá věku mladé slečny. Bára vypadá také hezky, ale čekala bych víc odvahy, která evidentně její dcerce nechybí. Šaty působí příliš upjatě, a to převážně díky délce, která je fádní.

Báro, tohle je bájo!

Bára Bergová, organizátorka projektu UNIQUE FASHION WEEK, se v módě pohybuje jako ryba ve vodě. Její modely jsou vždy vkusné a nadčasové. Upřímně jí její garderobu závidím a zcela určitě nejsem jediná. Bergová oblékla šaty, které jsou zatraceně sexy. Lodičky jsou jen vtipnou třešničkou na dortu. Takové vychytávky ustojí opravdu jen profík. Žádná zbytečná cinkrlátka nebo přebytečné cosi… Šla s kůží na trh a to se jí vyplatilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také