Prima Style

8. prosince 2014 14:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Andreo, lesklé punčochy se už nenosí

MÓDNÍ POLICIE: Andreo, lesklé punčochy se už nenosí

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Punčochy lesklé, nejsou hezké

Manželka Jiřího Pomeje vypadá rok od porodu opět ve formě. Bohužel to se nedá říct o její garderobě. Růžové šaty nevšedního střihu jsou jednoznačně prapodivné. Střih s vlečkou je sám o sobě zvláštní, ale naprostou zkázou tohoto modelu jsou střevíce z broušené kůže. Andrea měla vsadit na klasické černé lakované lodičky. Nemluvě o punčochách. Neustále opakujeme, že lesklé punčochy jsou out. A ani dnes to kupodivu není výjimka.

Nikol Moravcová a la Průměrňák z Průměrňákova

Nikol Moravcová. Moderátorka a příležitostná herečka s módou ráda experimentuje. Tento model je nemastný neslaný. Zavinovací kabátek je prima, právě tento střih dominuje aktuálním žebříčkům módních trendů. Plyšová čelenka je ok, dá se s přivřenýma očima považovat jako módní výstřelek. Top však zavání průměrností a masivní šperk na krku svědčí o křečovité snaze vypadat stylově. Model působí rozpačitě a chaoticky, Nikol by měla vsadit na kvalitnější materiály a jednodušší střihy.

Míšo, tohle není vůbec špatné

Míša Štoudková se na představení nové kolekce Pandora ukázala v overalu, který byl velice zajímavý. Zde nemohu Štoudkové nic vytknout, model je elegantní, zajímavý a moderní. Jediné, co je mírně zarážející, je obuv. Ale u módní bloggerky se jeden výrazný prvek předpokládá, jen aby to nevypadalo jako zoufalý pokus zaujmout, ale to se tentokrát vylučuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také