Prima Style

28. května 2014 17:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Aneta provětrala plísňáky

MÓDNÍ POLICIE: Aneta provětrala plísňáky

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Aneta jako komparzistka do snímku Kamarád do deště

Aneta Vignerová se nebojí nových trendů a na rozdíl od jiných finalistek miss je dokáže i úspěšně kombinovat. Plísňáky jsou trend, který hlásí comeback, přestože tento revival je dost nešťastný, tak ho akceptuji. Jsou totiž naštěstí ženy, jako je Aneta, které ho dokážou s přehledem prodat a nevypadat jako parodie na snímek Kamarád do deště.

Guma v pase nefrčí!

Sympatická zpěvačka se ukázala v sympatickém sportovně laděném modelu, který by sice ve společnosti neobstál, ale na neformální akci pod širým nebem je ok. Olgo, jediné, co bych vyměnila, je bunda. Tento střih je out. Vodopádové střihy jsou lepší. Guma v pase už moc nefrčí.

Veronika oblékla šaty stříbrem prošívané... ale výsledek nic moc

Herečka Veronika Jeníková sází na eleganci a za to si zaručeně zaslouží palec nahoru. Stříbrné šaty připomínající alobalem zabalenou pečínku však nenadchnou. Je to zřejmě kvůli volbě obuvi. Uzavřené lodičky dodají staromódní nádech. Kabelka je vtipná a alespoň nudný outfit mírně rozzáří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také