Prima Style

18. července 2014 10:55

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Beata překvapila, Partyšovou zradil střih.

MÓDNÍ POLICIE: Beata překvapila, Partyšovou zradil střih.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Beata Rajská vypadá jako panenka.

Naše přední návrhářka se oblékla do šatů ze své tvorby, které zdobily kamínky. Přestože tyto šaty by na mnoha ženách působily kýčovitě a rozpačitě, návrhářka je svým přirozeným vzhledem ustála. Vypadala jako holčička: nenuceně, elegantně a žensky.

Gábinu zradil střih šatů.

Gabriela Partyšová zvolila večerní šaty stříbrné barvy, která jí lichotí. Bohužel ji zradil střih. Díky detailům nad zadnicí se z jejího pozadí stává obří plocha o velikosti středně velkého zadku. Střih také zákeřně zkracuje nohy. Škoda, Gabriela měla sáhnout po jiné róbě.

Andrea je opět nadpozemsky půvabná

Andrea Verešová vypadá zase dokonale. Při pohledu na její róbu, která je vyzývavá tak akorát, lapu po dechu. Andrea vypadá dokonale. Šaty jsou maximálně luxusní a sexy. Takový model by zcela jistě zabodoval na červeném koberci i ve světě. Andrea Verešová ví, co jí sluší a já opět nemohu nic vytknout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také