Prima Style

18. srpna 2014 12:09

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Bederní rouška? Proč ne!

MÓDNÍ POLICIE: Bederní rouška? Proč ne!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Berední rouška? Proč ne!

Opět model, kterému nemohu nic vytknout. Ne, pokud ho oblékla slečna s tak dokonalou postavou, jakou má Lenka Zahradníková, a pokud vezmeme v potaz fakt, že akce se uskutečnila pod širým nebem a v průběhu dne. Sukně o velikosti bederní roušky sice může někoho mírně pobuřovat, ale kdybych na ni měla postavu, tak bych ji také nosila.

Detaily nepodceňujte...

Heidi Janků má postavu, kterou jí závidí nejedna dvacítka. Je pochopitelné, že takové nohy nemají v kalhotách co dělat. Půvabná herečka a moderátorka mohla ale sáhnout po barevnějším modelu a nevypadat jako černá vdova. Infantilní růžová se k černému úboru nehodí. Elegantní a vznešená móda by z moderátorky udělala překrásnou dámu.

Míša byla nepřehlédnutelná

Sandra Nováková dorazila na tiskovou konferenci k novému seriálu Vinaři ve sportovním outfitu tyrkysové barvy. Michaela je známá pro svůj neotřelý vkus. Její křehká postava snese skoro cokoliv a výrazná barva černovlásce zcela určitě sluší. Tenisky jsou aktuálně velice in a hodí se i k sukním. Jen je tento model až příliš sportovní a vypadal by lépe na někom, kdo se chystá na maraton než na prezentaci nového seriálu. Ale i tak půvabná herečka vypadala hezky.

Sdílejte článek
Štítky herec Sandra Nováková Heidi Janků chirurgická maska Vinaři

Přečtěte si také