Prima Style

24. července 2014 11:28

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Blanko, proč tak smutně?

MÓDNÍ POLICIE: Blanko, proč tak smutně?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Blanko, proč tak smutně?

Blanka Matragi, návrhářka žijící střídavě v Čechách a v Libanonu, vyšla do ulic v modelu, který je decentní a vhodný na procházku po karlovarské kolonádě. Je škoda, že Matragi nezakomponovala do svého outfitu i jiné barvy než je černá. Ale na druhou stranu chápu, že její úchvatná kštice se postarala o výrazný barevný kontrast.

Nikol, tentokrát se skoro zadařilo.

Musím uznat, že Nikol Moravcovou na módním poli nešetřím. Její outfity jsou pro mě většinou trhem v oku, který se následně mění v noční můru a budí mě ze spánku.Tento outfit je zcela určitě o něco lepší než předešlé róby, které jsme na Nikol v poslední době mohli vidět. Top je elegantní, něžný a sexy zároveň. Sukně, přestože barevně ladí s dress codem akce, který vyzýval hosty, aby se oblékly do zlaté. V tomto případě ale mírně zavání kolotočářským kýčem. Kdyby byl spodní díl decentnější, dostala by Nikol plný počet.

Barčo, je to dobrý, ale více přepychu.

Divadelní herečka oblékla méně honosné šaty a to je opravdu škoda. Klidně mohla vnést do své garderoby více glamouru. Přestože je model hezký a mě by nevadilo, kdyby visel i v mé skříni. Bohužel na tuto akci je příliš ležérní, chybí zde notná dávka luxusu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také