Prima Style

25. června 2014 11:05

Lucie Průchová

MÓDNÍ POLICIE: Brodská se vydala na hon na bio mrkve

MÓDNÍ POLICIE: Brodská se vydala na hon na bio mrkve

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Brodská se vydala na hon na bio mrkve

Tereza Brodská bohužel zklamala. Tento model působí přeplácaně, tuctově a nudně. Je to skvělý model, když se vydáte na hon na bio mrkve na farmářské trhy, ale na společenskou akci? Tak to určitě ne… Škoda, Tereza je krásná žena.

Jani, to je zase mílový krok vedle

Jana Doleželová je krásná žena, ale její modely jsou zoufalé. Nechápu, jak se může při pohledu do zrcadla podívat na svůj outfit, pochválit se a s úsměvem na tváři vyrazit z bytu ven. Její styl, který by jí mohla závidět jen úřednice za přepážkou, se pro ženu její postavy a věku nehodí. Jano, najdi si nějakého dobrého stylistu.

Emma Smetana jako velký polární medvěd

Šarmantní, okouzlující, jemně arogantní a naprosto bez vkusu. Přesně tak by se dala popsat Emma Smetana. Přestože mluví několika jazyky, stylu absolutně nerozumí. Její kožené tenisky se k večerním šatům nehodí. V plyšovém kabátku s výrazným límcem vypadá Smetana jako Leoš Mareš v době, kdy to byl vtipný rapper. Kyselá Smetana ale také vypadá komicky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také