Prima Style

10. července 2014 06:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Další speciál z filmového festivalu!

MÓDNÍ POLICIE: Další speciál z filmového festivalu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kanárkově žlutý model zabodoval!

Herečka Lenka Vacvalová byla na kolonádě naprosto nepřehlédnutelná. Její žlutý outfit byl výrazný, ale ne nevkusně křiklavý. Krémový křivák dodal elegantnímu modelu ležérní nádech. Boty v tělové barvě prodlouží nohy. Lenka je prostě úchvatná. Nebojím se říct, že se z ní stává módní ikona, což se u tak mladých dívek stává jen zřídla. Leni, tohle je super. Jen tak dál.

Na Janu je to dobrý...

Jana Doleželová většinou obléká kousky, které se hodí snad jen do dobrého koše u azylového domu. Tentokrát však sáhla po modelu, který nebyl příliš tristní. Její šaty ve stylu Velkého Gatsy byly pěkné. Bohužel je to styl, který byl loni aktuální a letos je už okoukaný a nudný. I tak Janě musím šaty pochválit. V porovnání s tím, co je schopna si na sebe obléct, je toto jednoznačně vrchol jejího vkusu

Nenucená dokonalost

Jitka Schneiderová byla opravdovou ozdobou červeného koberce. Minimalistické šaty dokonalého střihu jí padly jako ulité. Nevšední barva dodá řádnou dávku luxusu. Úprava vlasů i make-up jsou také na jedničku. Letošní festival je ve většině případů pastvou pro oči, ale to zřejmě proto, že letos ještě nedorazila Kateřina Kristelová. Ta mám vystoupit ve stanu Finlandia až zítra. Zajímalo by nás, jakou cenu za kinematografický přínos si letos odnese. Necháme se překvapit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také