Prima Style

11. července 2014 06:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Další speciál z filmového festivalu!

MÓDNÍ POLICIE: Další speciál z filmového festivalu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kanárkově žlutý model zabodoval!

Simona Krainová dorazila se svým manželem na jednu ze závěrečných akcí Karlových Varů. Její žlutá róba jednoznačně patřila mezi ty nejlepší šaty večera. Přestože pod nimi skrývala šortky připomínající úbor na spartakiádu, detaily byly dokonalé a Krainová rozzářila celý sál.

Kláro, jak to s tebou vypadá? Ne úplně dobře

Klára Issová je takový sympatický mimozemšťan. Stříbrné šaty připomínají kuře ozdobené celofánem na cestě do trouby. Šaty by byly fajn, ale v kombinaci s obuví nemoderního tvaru působí jako pytel. Netvárný model herečku bohužel zradil stejně tak jako ortopedická obuv, která je jistě pohodlná, ale na červeném koberci pro ni není místo.

Proč ne?

Přestože tento model pro většinu z lidí působí příliš extravagantně, mně osobně se líbí a musím zpěváka pochválit. Yemi je umělec a jeho styl odpovídá jeho způsobu života: jedinečný, extravagantní a neotřelý. Takže proč ne. Dress code zněl jasně: Gold. Yemi to tedy dokonale vystihl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také