Prima Style

28. října 2014 11:27

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Dnes je to průměr i paráda

MÓDNÍ POLICIE: Dnes je to průměr i paráda

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Martino, tohle je prima

Ležérní outfit je sympatický. Džíny a tenisky jsou pro tuto celebritu autentické, je známá tím, že se lodičkám vyhýbá stejně jako její bývalý manžel přídavkům na děti. Pod sako měla raději zvolit bílý top, model by se oživil a dostal by svěžejší nádech. Ani nevadí malá kabelka hnědé barvy, kterou by nepohrdl žádný člen naší fotbalové reprezentace.

.

Laďka a její zlatý střed

Sympatická moderátorka Laďka Něrgešová se předvedla v ležérním oblečení, které nenadchne, ale ani neurazí. Je to model, který se na pohodu u bowlingu hodí. Jen bychom změnili podprsenku, pokud je top asymetrického střihu, mělo by se pod něj nosit tílko s širokými ramínky, která skryjí známky spodního prádla. Chápeme, že po vyčerpávajícím natáčení seriálu Farmář hledá ženu a každodenním kontaktu s polodivokými kmeny je Laďka trošku zmatená a civilizací omámená. Ne, dělám si legraci. Tohle je docela prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také