Prima Style

30. října 2014 13:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Dneska je to slabší průměr

MÓDNÍ POLICIE: Dneska je to slabší průměr

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Markéto, stylistku bys měla vyhodit

Markéta Konvičková se nám na hudební akci oblékla do bronzového modelu, který působí retro a nevkusně. Pro mladou dívku, jako je Konvičková, se tento střih absolutně nehodí. Nemluvě o tom, že jsou šaty příliš velké. A nemluvě o tom, že z té čelenky dostanu asi za chvíli zánět spojivek. Markéta má skvělou postavu a měla by ji vystavovat. Tento bronzový outfit ji prostě pohltil jako tlusté dítě věneček.

Danielo, kožené pidi působí lacině

Herečka a moderátorka, která v poslední době dost zhubla, ráda ukazuje své kosti. Ano, postava je to hezká, ale Šinkorovou bohužel vídáme pouze v oblečení o rozloze odpovídající kapesníčku. Přestože kůže je in, tento střih bez ramínek vypadá lacině. Kombinace s lodičkami je nevhodná. Boty působí ke koktejlkám robustně.

Terezo, dneska je to dobrý!

Zpěvačka Tereza Mátlová zvolila decentní večerní róbu, která odpovídala dress codu večera. U Mátlové je sympatické, že jako jedna z mála dam večera přípravy nepodcenila. Lodičky mohly být jiné, ale to je detail, který opomeneme. Tereza zcela určitě patřila mezi nejlépe oblečené ženy večera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také