Prima Style

13. prosince 2014 13:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Emmo, tohle je opět mimo

MÓDNÍ POLICIE: Emmo, tohle je opět mimo

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Emmo, jsi mimo

Emma Smetana o sobě ráda tvrdí, že její cit pro módu je odkojen Francií, ve které vyrůstala. Jenže u krásné Emmy jsme žádný pověstný francouzský šarm dlouho nezaznamenali. Vídali jsme jen chaotické prvky hipster stylu, který v nás budil rozpaky. Ani tentokrát se Emma nevyhne kritice, její model je děsivý. Vše na ní visí jako mokré prádlo na sušáku. A pohorky jsou super, praktické a jistě teplé, ale na společenskou akci by měly mít zákaz vstupu. Ale i tak je to na Emmu, postrádající estetické cítění, úspěch.

Agáta jde dobrým směrem

Agáta překvapuje, kde jsou ty doby, kdy na sebe vzala těsné šortky a lacině vyhlížející topy fosforových barev. Nyní se Agáta začíná oblékat jako dáma, a přestože má s tomuto titulu ještě tak daleko, jde správným směrem. Příště bych vsadila na model kabátu s méně výraznými detaily nebo naopak na minimalističtější vzhled kabelky.

Míše těhotenství sluší

Míša Ochotská nám roste do krásy. Moderátorce zcela určitě těhotenství prospívá. A může si dovolit i oblečení, které by jindy vypadalo lacině, na nastávající mamince totiž vypadá roztomile. Mini kožíšek sympaticky rozbije lavinu černé. Zde je vše ok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také