Prima Style

15. října 2014 12:16

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Fantazie Šinkorové nezná mezí, měla by se ale krotit. Pro dobro všech

MÓDNÍ POLICIE: Fantazie Šinkorové nezná mezí, měla by se ale krotit. Pro dobro všech

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Fantazie Šinkorové nezná mezí, měla by se ale krotit. Pro dobro všech

Moderátorka nás opravdu nešetří. A ani já ji šetřit nebudu. Maximálně se budu po chodbách Primy pohybovat svižnějším krokem než obvykle v obavách, že se někde střetneme. Víte, jak fantazie nezná mezí? Tak zde by se už měla trošku krotit. Opravdu by mě zajímalo, kde tento model Šinkorová sebrala. Zřejmě otrhala nějakého nevinného holuba na ulici, chudáka. Příště doporučuji odstranit vlečku i peří. Prostě sundat celý kostým na maškarní a obléknout si klasické šaty.

Helena vypadala skvěle!

Helena Vondráčková dokazuje, že i v pokročilém věku můžete vypadat elegantně a sexy. Její model je krásný, Helena je důkazem toho, že boj se stárnutím zatím vyhrává. Elegantní dáma v každém věku? Helena Vondráčková je důkazem toho, že je to možné.

Jitko, zahoď silonky, které z tvých nohou dělají omrzlinami napadené pahýly

Jitka Asterová má opravdu skvělou postavu. Červená jí sekne, takže make-up i úprava vlasů je na jedničku. Jediné, co zde mohu zkritizovat, jsou černé silonky. Milé dámy, na červený koberec se nehodí. Tedy pokud nejste brigádnice, co roznáší catering. V tom případě je to oukej.

Sdílejte článek

Přečtěte si také