Prima Style

15. září 2014 14:15

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Fantom Opery (1. díl)

MÓDNÍ POLICIE: Fantom Opery (1. díl)

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ornello, tento trapnopytel měl zůstat doma

Ornella je vděčná oběť módní policie. U ní byste povedený model hledali lupou, ale i tak marně. Přestože Ornella výrazně zhubla, její vnady zůstaly stále obří. Hedvábný stan má sice skvělou barvu, ale jelikož kopíruje Ornellino poprsí, které se jí dme těsně pod hrudním košem, Ornelle přidává pěknou řádku kil. Slečna, která se proslavila jako lovkyně ženatých mužů, tak z fleku může dělat třeba reklamu na krabice od bot. Přesně takovou postavu jí tento módní skvost vytvořil.

Sabino, z toho bolí oči

Ou nou. Takový módní trapas u sympatické herečky s medovým hlasem nevidíme poprvé. Její model je děsivou přehlídkou toho, co nabízí babiččina garderoba, a zároveň gatí, do kterých se oblékají jen hodně posh číšníci. Kalhoty jsou průměrné, ale saténový pas je katastrofální. Náhrdelník na krku připomíná rekvizitu, kterou Laurinová zapomněla vrátit při natáčení některé z princezen, které kdysi ztvárnila. Kabelka s kovovými detaily je synonymem přírodní katastrofy a připomíná disko hrátky osmdesátých let, na které jsme už ale chtěli zapomenout.

Kostky jsou vrženy, Tereza to s módou neumí

Sympatická Kostková to s módou moc neumí. Přestože oceňuji její odvahu, tento model působí jako něco, co si v rychlosti spíchla u televize. Asymetrický střih je zajímavý, mašle připomíná narychlo zabalený dárek, který nikdo nechce rozbalit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také