Prima Style

10. listopadu 2014 14:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Farna je marná

MÓDNÍ POLICIE: Farna je marná

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Farna je marná

Mladinká zpěvačka je často středem kritiky kvůli své narůstající váze. Mně osobně se líbí. Je to dívka plnějších tvarů, která svým talentem a vzhledem strčí do kapsy většinu svých vrstevnic. Bohužel její volba outfitu se tentokrát příliš nevydařila. Bílý top je skvělý, ale červená sukně asymetrického střihu připomíná spíše stan než kus garderoby. Nemluvě o botách, takové lodičky jsou zvláštní, příliš ležérní a hodí se k minimalistickým modelům. Příště doporučuji sáhnout po klasičtější obuvi a červenou parádu věnovat dnu odpadkového koše.

Iva tentokrát vsadila na jednoduchý model a výsledek byl...

Moderátorka a herečka Iva Kubelková sáhla po jednoduchém modelu zdůrazňujícím její štíhlou siluetu. Elegantní šaty jsou konzervativní, ale ne fádní. Lodičky v tělové barvě jsou skvělou volbou, protože prodlouží nohy a dokonale ladí s modelem.

Monika bodovala jako Červená Karkulka

Zpěvačka Absolonová má většinou velice zajímavý styl. Červené šaty jsou sladké, nevšední a nepřehlédnutelné. Bohužel přidávají kila navíc, která snese jen málokterá žena. Absolonová ale skvěle sladila barvu rtěnky s odstínem šatů. I lodičky v tělové barvě jsou prima. Je vidět, že se blýská na lepší časy a naše umělkyně vypadají čím dál tím lépe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také