Prima Style

13. srpna 2014 11:59

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Gabčo, dnes jsi nás pobavila.

MÓDNÍ POLICIE: Gabčo, dnes jsi nás pobavila.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gabčo, tohle je zřejmě neřešitelný hlavolam

Gabriela Franková evidentně potřebuje k oblékání manuál. Přestože je to bezpochyby krásná slečna, nikdo jí dosud nevysvětlil, k čemu se používá opasek. Jelikož to není žádný hlavolam, tak ti s tím Gabčo ráda poradím. Pásek je praktický doplněk, který má sloužit k opásání trupu a pomoci oblečení, aby lépe drželo na těle. Konkrétně v tomto případě měl opticky zúžit pas, aby šaty, přestože jsou skvěle sladěné s doplňky, nevypadaly jako pytel. Bohužel to se nestalo a pásek trčel do všech stran jako drát z traverzy. Pokud je opasek velký, raději sundat úplně. Snad jsme tím tento hlavolam s opaskem vyřešily.

Černou přenechme vdovám

Hana Gregorová vypadá poslední dobou skvěle. Společně se svou dcerou shodily pěknou řádku kil a prokoukly. V tomto případě je sympatické, že přestože je herečka celá zahalena do černé, zvolila výrazný zelený šál, který smutný outfit alespoň trochu rozzářil. Příště bych se nebála většího množství barev.

Skvělé! Obzinová zazářila

Určitě nejsem jediná, kdo si všiml, že Jitka Obzinová vypadá opravdu skvěle! Delší účes jí ubral pěknou řádku let a barevná blůza je dokonalá. Nejenže Obzinovou rozzářila, ale současně podtrhla skvělou postavu. Džíny jsou také prima, dodají nenucený a ležérní nádech a především skvěle padnou. Takže si z Obzinové vemte příklad a nikdy nepodceňujte střih. Tomuto outfitu se nic vytknout nedá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také