Prima Style

28. července 2014 02:04

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Gabčo, ty ortopedické cvičky jsou děsivé.

MÓDNÍ POLICIE: Gabčo, ty ortopedické cvičky jsou děsivé.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gabčo, ty boty jsou fajn pouze na rychlý transport mléka z večerky.

Trošku nevýrazná miss je nezklamala. V módě pořádně tápe Tento model je složený z kousků, který by individuálně nebyly tak špatné, ale dohromady tvoří katastrofální outfit. Nejhorší je zcela určitě obuv. Takové ortopedické lítačky jsou super na rychlý transport mléka z večerky, popřípadě pak na vynesení koše ve tmě.

Jitko, jedeš kempovat? Proč máš na sobě spacák?

Jitce Asterové se vkus vyhýbá obloukem. Zajímalo by mě, jak ji mohlo napadnout, že červený pytel, který je z nepochopitelného důvodu v půlce lýtek nastavený černým materiálem může vypadat dobře. Ležérní strečový materiál absolutně nekoresponduje s elegantním střihem. Nemluvě o tom, že krásné Asterové dělá na břiše víc pneumatik než má na skladě společnost Michelin Alpine.

Evo, záměr chápu, výsledek je průměrný.

Eva Čížková v černém modelu vypadá tajemně. Černá jí sluší, ale detailů je příliš. Jelikož je herečka velice výrazná sama o sobě, nepotřebuje na sebe ještě poutat pozornost hlubokým střihem, transparentním materiálem a kýčovitě vyhlížejícími detaily. Čížková je krásná, bohužel v tomto modelu působí lacině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také