Prima Style

5. června 2014 15:50

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Halino, tohle je skvělé!

MÓDNÍ POLICIE: Halino, tohle je skvělé!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Halino, tohle je skvělé!

Halina má ráda dámskou módu a přestože jsou její modely někdy příliš pestré, její styl akceptuji. Tedy až na drobné výjimky. Obdivuji odvahu, která se vyplácí. Jediné, v čem dělá spisovatelka chyby, jsou neadekvátně kombinované vzory. Proužky na kabelce se k šatům posetými papoušky nehodí. Kombinace těchto vzorů je velice odvážná.

Kláro, styl Pepka námořníka vám sedne.

Námořní styl je sice fajn, ale krásné moderátorce zbytečně přidává kila. Černobílé šaty jsou hezké, ale sako nedrží fazónu, tak jak by mělo. Kozačky jsou k marine stylu stejně vhodné jako vepřový ovar na jídelní lístek vegetariánské restaurace.

Jano, tohle je opět průšvih

Jana Doležalová má dar oblékat se již několik let jako stará mladá. Její fialová halenka s mašlí působí opravdu nevkusně. Sukně je ok, připomíná sekretářku nějakého vysoce postaveného manažera. Černé punčochy jsou klasickým případem nudného oblékání. Lodičky jsou ok, ale hnědé žebradlo a metrové nalepovací řasy jakýkoliv náznak vkusu celkový výsledek kazí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také