Prima Style

26. července 2014 13:50

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Heč! Beata chytá i zahraniční přenosy.

MÓDNÍ POLICIE: Heč! Beata chytá i zahraniční přenosy.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Heč! Beata chytá i zahraniční přenosy.

Naše přední návrhářka se oblékla do flitry posetého krátkého modelu. Přestože návrhářka se obléká do famózních kousků, tento patřil mezi ty méně vydařené. Lesklé koktejlky opticky přidávají kila a klobouček je vtipný. Mírně připomíná satelit zdobící nejeden panelákový balkony, ale takové prvky nejsou na škodu.Při pohledu na Beatu zcela určite nejeden odběratel UPC zbledne závistí.

Nikol, tentokrát se skoro zadařilo.

Jitka Kocurová je krásná žena. Její krajkované šaty jsou hezké. Nemohu jim nic vytknout. Jediné, co se mi na tomto kousku nelíbí jsou modře nalakované nehty. její prsty vypadají, že si je modelka přivžela do dveří od auta.Nemluvě o tom, že taková barva s outfitem neladí a je většinou velice zrádná. Boty poseté kamínky působí mírně kýčovitě, ale Jitka jejich vzhled s laciným nádechem ustála.

Jana vypadá vkusně

Co to tu nevidím. Doležalová vypadá perfektně. Že by se blýskalo na lepší časy? Asi no…Janin šeříkový model skvěle korespondoval s dress codem akce, který požadoval garderobu ve stylu Great Gatsby. Čelenka byla stylová, kombinace fialové a bílé nenucená a jemná. Modelce se podařilo to, v co jsem už nedoufala: vypadat vkusně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také