Prima Style

23. června 2014 15:49

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Issová ve stylu lékarnice...

MÓDNÍ POLICIE: Issová ve stylu lékarnice...

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Issová ve stylu lékarnice...

Sympatická zpěvačka vsadila na model, který bohužel zklamal. Její model je na tak mladou herečku příliš upjatý. Nepřehlédnutelná barva je skvělá, ale dlouhé sako působí příliš upjatě. Kratší model by róbu ozdobil. Tento ji zahalil do bílého pláště připomínajícího plášť z lékařské ordinace. V jednoduchosti je krása a zde jí tedy moc není.

Bárta je frajer.

Je sexy. Jeho model ne minimalistický. Není to nic přeplácaného, je to vkusné a zatraceně sexy. Bárta se díky svému nenucenému stylu dostal na přední příčky módního stylu. Je to prostě štramák. Možná bychom nechali jeden knoflíček nezapnutý. Jinak nic nemohu vytknout.

Pavlína Němcová opět válí!

Pavlína Němcová je jednou z nejkrásnějších žen u nás. Její půvab skvěle podtrhne moderní styl, do kterého ji obléká náš přední stylista Filip Vaněk. Dokonalá symbióza subtilní krásky a moderního stylu se strohým nádechem je skvělá. Zde není co vytknout.

Sdílejte článek
Štítky krása styl Pavlína Němcová

Přečtěte si také