Prima Style

5. července 2014 08:00

redakce Prima Lajk

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, červený koberec jste rozzářila.

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, červený koberec jste rozzářila.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ivo, červený koberec jste rozzářila.

Sympatická herečka Iva Janžurová, která si nikdy nenechá filmový festival v Karlových Varech nikdy ujít, Tentokrát vypadala úchvatně. Hereččin dokonalý smích byl na červeném koberci příjemným zpestřením. Její garderoba byla zajímavá, ženský a nevšední. Zde nemohu nic vytknout. Janžurová vypadala skvěle.

Módní ikona je zpět.

Aňa Geislová se objevila na červeném koberci v jednoduchém modelu, ve kterém vypadala jako víla. Její šaty byly sice jednoduché, ale skvěle podtrhly její půvab. Psaníčko dokonale s celým outfitem koresponduje a na hereččiném vzhledu není nic, co bych mohla vytknout.

Eva Jeníčková se postarala o módní faux pas.

Eva Jeníčková oblékla model, který je prostě špatný. Absolutně nesplňuje kritéria společenské akce jako je zahájení Karlovarského Festivalu. Šaty jsou příliš krátké a bohužel i příliš nudné. Černé silonky jsou stejně sympatické jako černé kašel. Ach ouvej, tohle absolutně postrádá krásu, eleganci a přepych, který od modelů skotačících na červeném koberci vyžadujeme…

Sdílejte článek

Přečtěte si také