Prima Style

6. září 2014 11:38

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, kdo ti ušil ten originální model z asfaltu?

MÓDNÍ POLICIE: Ivo, kdo ti ušil ten originální model z asfaltu?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ivo, kdo ti ušil ten originální model z asfaltu?

Iva Pazderková dokázala nemožné, oblékla se totiž do asfaltu. Její model, připomínající záplaty na dálnici D1, je vzrušující maximálně pro náruživé řidiče. Jelikož já osobně šaty nechápu a neocením, vážím si alespoň kreativity. Příště bych chtěla vidět Ivu oblečenou například do hromady štěrku. To by byla taky dobrá podívaná. Ivo, fandím ti.

Míšo, tentokrát to je dobrý

Michaela Štoudková mě nadchla. Po dlouhé době se oblékla do něčeho, z čeho mi nekrvácejí bulvy. Její minimalistický model je ok, výrazná rtěnka vypadá opravdu skvěle. Černé maxišaty jsou ležérní, ale v kombinaci se zlatým páskem působí honosně. A pak, že jsem zlá…

Moniko, co se stalo?

Monika Bagárová vždy vypadá na jedničku s hvězdičkou. Tento model mě ale ze židle nezvedl. Na tak mladé slečně bych očekávala svěžejší kousek. Bohužel i barva je příliš agresivní, před ní by poklekl i kdejaký deviant dívající se na svět skrz mříže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také