Prima Style

12. listopadu 2014 12:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Jano, kdy to už skončí?

MÓDNÍ POLICIE: Jano, kdy to už skončí?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jani, svěř se do rukou profíků

Doleželová se pohybuje někde mezi módním peklem a módním dnem. Její modely působí jako laciné kreace umělých tkanin, které pořídíte v každém sekáči osmé až deváté kategorie. Přestože je Doleželová atraktivní, její vkus je děsivý. Nechápu, že Janě doposud nikdo neřekl, že by se měla svěřit do rukou odborníků a nesázet na svoje neexistující estetické cítění.

Eliško, tohle ti sluší!

Eliška Bučková vypadala skvěle, a přestože se jevila opět vyhuble, její model byl skvostný. Luxusní kousky nebyly poseté logy značek, jako často vídáme u kolegyň z branže, a přesto z jejího vzhledu odkapával přepych po litrech. Ostatní modelky by si z ní měly brát příklad.

Monika v decentní bílé, proč ne?

Monika Leová vypadá skvěle. Její model je mladistvý a ležérní zároveň, pohodlné tenisky se v poslední době stávají velkým hitem, takže kombinace se sakem je ok. Leová vsadila na jednoduchý model, a tak nemohu nic vytknout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také