Prima Style

22. července 2014 14:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Jano, tohle ujde!

MÓDNÍ POLICIE: Jano, tohle ujde!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jana příjemně překvapila.

Modelka a lékárnice Jana Doleželová sáhla po futuristickém modelu, který sice moji kolegové hanili, ale mně osobně se líbí. Je to mnohem lepší kousek než infantilní a laciné kousky, po kterých Jana často sahá. Často vypadá jako cácorky, která obývající cirkusovou maringotku. Tentokrát tomu ale tak není. Model je zajímavý a rafinované detaily lichotí její siluetě. Je sice poprvé, co se Jana ukázala v hezkém modelu, ale snad ne naposledy.

Terezo, v jednoduchosti je krása. Zde ji nevidím.

Jedna z našich nejkrásnějších hereček zvolila model posetý všemi druhy květin. Za takový přehled ze světa flóry by se nemusel stydět ani ten nejtlustší herbář. Co je ještě víc zarážející je stříbrný penál o velikosti fusaku na lyže. Takový metalický skvost patří jako rekvizita pro seriálu o kosmonautech než na červený koberec.

Zlatý náhrdelník vypadá skvěle!

Styl Líby Šmuclerové je neotřelý a nadčasový. I tento model svědčí o tom, že Šmuclerová má módu ráda. Její náhrdelník je kreativní a nádherný. Celkovou róbu šperkem povýšila na netradiční model, který jí sluší jako ulitý. Šmuclerová je velice atypicky atraktivní žena a tento vzhled jí skvěle sedí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také