Prima Style

27. listopadu 2014 07:53

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, není řetěz jako řetěz

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, není řetěz jako řetěz

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jitko, není řetěz jako řetěz

Jitka Válková s módou trochu válčí. Tentokrát sáhla po minišatech s výrazným vzorem, které jsou pěkné, na můj vkus však příliš krátké. Jinak je ale model, podtrhující půvaby ženského těla, pěkný, přestože Jitka vsadila na lacinější styl. Obuv je skvělá – závidím, kabelka však s kotníčkovými kozačkami neladí, protože má mnohem jemnější řetízek a odstíny černé se “tlučou”.

Marcela Krplová a její nesmrtelná elegance

Marcela Krplová, nová ředitelka České miss se veřejnosti představila v naprosto elegantním a luxusním modelu. Její minimalistická kabelka je velice vkusná, decentní a nadčasová. Krémové pouzdrové šaty jsou zajímavé a výrazný volán dodá modelu hravý nádech. Šál je pak nepostradatelný doplněk každé dámy. Zde nemám výhrady.

Gabriela Franková a její obří overal

Gabriela Franková přišla na první casting České miss v nevšedním modelu složeným z oversized overalu. Ležérně spadlý model působil mírně chaoticky. Šedý outfit vypadal jako pomačkaná slupka přezrálého pomeranče. Gabriela by měla vsadit na modely, které lépe kopírují její dokonalou siluetu. Takto se nám v té lavině šedé ztratí, a to by byla škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také