Prima Style

9. září 2014 11:38

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, zelenám závistí!

MÓDNÍ POLICIE: Jitko, zelenám závistí!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jitko, zelenám závistí!

Jitka Schneiderová patří mezi nejkrásnějších herečky u nás. Její model tentokrát oslnil. Tmavě zelené šaty s šedými doplňky jsou velice netradiční a díky rafinovaně umístěným doplňkům střih skvěle podtrhne její dokonalou postavu.

Zajímavý, ale poněkud smutný model

Zuzana Stivínová se obléká velice střídmě a vkusně. Černé šaty jsou na můj vkus příliš nudné. Stivínová by mohla k šatům s asymetrickým dekoltem alespoň sáhnout po výraznějším psaníčku. To se však nestalo, a proto šaty zahalily Stivínovou do smutné temnoty.

Emo, trošku nuda, ale lepší než předchozí paskvily....

Sličná moderátorka zvolila velice střídmý model. Díky bohu. Její garderoba je minimálně pochybná. Ale tentokrát sáhla po outfitu, který je pěkný. Nijak nenadchne, neurazí. Bronzer na líčkách má víc vstev než tepelná izolace. Ema by měla zvolit mírnější líčení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také